Opinie o Nas

Lista produktów producenta: Cumulus (ilość produktów: 30)

Kilka dekad doświadczeń, doskonałe surowce i ciągłe ulepszenia sprawiają, że śpiwory puchowe Cumulus są tak przyjazne w użyciu, a przy tym niezwykle lekkie.

Cumulus to międzynarodowa marka, z której korzystają entuzjaści outdooru na całym świecie. Zachowuje pełną kontrolę nad produkcją, która w całości odbywa się w Polsce i spełnia najwyższe standardy etyczne. Każdy projektowany przez Cumulus produkt ma być tak lekki, jak to tylko możliwe. Korzystając z zaawansowanych metod technologicznych, światowej klasy materiałów i nieustannie optymalizując techniki produkcyjne, marka robi wszystko, by osiągnąć ten cel. Cumulus od początku blisko współpracował z marką Pertex. Łącząc lekkie tkaniny Pertex i polski puch, rozpoczęto produkcję wysokiej jakości śpiworów Cumulus, których cechą charakterystyczną była niewielka waga. Po okresie stabilnego wzrostu, w latach 2009-2018, Cumulus przyspieszył rozwój. Zmienił ofertę, dodając linie odzieży i poszerzając asortyment śpiworów.

Sprzęt Cumulus daje spokój obcowania z naturą. Produkty zostały wielokrotnie sprawdzone w trakcie outdoorowych wypadów, dzięki temu tak dobrze spełnią oczekiwania Klientów. Niezależnie od pogody, warunków atmosferycznych, masz pewność, że jedyne o czym musisz myśleć w trakcie wyprawy, to jak najlepiej wykorzystasz swój czas.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami najwyższej jakości!

Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów