Opinie o Nas

Lista produktów producenta: Ledlenser (ilość produktów: 243)

Kup Latarki Ledlenser w Promocyjnych Cenach. Autoryzowany Dystrybutor Na Polskę, Największa Oferta Latarek Ledlenser w Polsce. Błyskawiczna Wysyłka. Ledlenser GmbH & Co. KG to nie tylko jeden z największych producentów sprzętu oświetleniowego. To synonim najwyższej jakości i innowacji. Latarki Ledlenser stanowią istotny element wyposażenia każdej aktywnej zawodowo lub hobbystycznie osoby. Sprawdzą się doskonale w czasie najbardziej wymagających zadań.

Kup Latarki Ledlenser w Promocyjnych Cenach. Autoryzowany Dystrybutor Na Polskę, Największa Oferta Latarek Ledlenser w Polsce. Błyskawiczna Wysyłka. Ledlenser GmbH & Co. KG to nie tylko jeden z największych producentów sprzętu oświetleniowego. To synonim najwyższej jakości i innowacji. Latarki Ledlenser stanowią istotny element wyposażenia każdej aktywnej zawodowo lub hobbystycznie osoby. Sprawdzą się doskonale w czasie najbardziej wymagających zadań.

Jeśli szukasz mobilnego światła wysokiej jakości, którego technologia opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach. Dobrze trafiłeś. Stosowane przez markę Ledlenser patenty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło Ledlenser stworzyć szeroką gamę produktów opierając się na najwyższych standardach. Zarówno w zakresie innowacji, doboru materiałów, technologii, jak i zrównoważonego rozwoju.

Początki Ledlenser sięgają 1994 roku. Dwóch braci w warunkach garażowych, w odpowiedzi na potrzeby rynku postanowiło założyć firmę Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG. Ich pierwszy sztandarowy produkt, latarka Ledlenser V8, sprzedała się w oszałamiającej ilości na całym świecie. Sukces ten przełoży się na szybki rozwój firmy, która obecnie posiada na swoim koncie ponad 100 zarejestrowanym patentów, prób użytkowych, wzorów i innowacji technicznych. Występująca obecnie pod nazwą Ledlenser GmbH & Co. KG stała się światowym liderem wśród producentów latarek diodowych.

Niemiecka inżynieria i design, czyli szeroka oferta Ledlenser

Podczas uprawiania wielu aktywności potrzebujesz dobrego oświetlenia, które zagwarantuje Ci niezawodność i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego czy jesteś mechanikiem, strażakiem, pracownikiem ochrony, a może przewodnikiem górskim. Chcesz świetnej latarki do sportów ekstremalnych, na polowanie lub model na co dzień. Na spacery z psem i do majsterkowania w piwnicy. Wszystko to znajdziesz w ofercie Ledlenser. Zaczynając od klasycznych latarek ręcznych, czołowych i warsztatowych, po serie taktyczne lub przemysłowe.

Lata doświadczeń pozwoliły marce Ledlenser na odpowiednie dopasowanie asortymentu do naszych potrzeb. Każda z latarek jest dobrze przemyślana i dostosowana do użytkowania w danych warunkach. Niektóre cechy oświetlenia Ledlenser są jednak wspólne. Stanowią o jego jakości i sprawiają, że wyróżnia się na rynku. Jedną z nich jest wytrzymała, poręczna obudowa głównie z aluminium. Doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz wszelkimi uszkodzeniami. Zabezpiecza zaawansowaną elektronikę z pozłacanymi stykami, gwarantując długą żywotność latarki. Przykładem są popularne modele latarek ręcznych jak Ledlenser P7R Core, P6R Core czy Ledlenser MT14. Ponadto charakterystyczny dla większości latarek jest płynny system skupiania i rozpraszania światła. Pozwala szybko dopasować zasięg strumienia do aktualnych potrzeb. Zmienna ogniskowa umożliwia dokładne oświetlenie zarówno bliskich jak i odległych celów. Bez straty jakości światła. Strumień pozostaje jednorodny między innymi w latarce MT10 czy bardzo mocnej MT18 i P18R Signature. Dzieje się tak również za sprawą odpowiednio wyprofilowanej, wklęsło-wypukłej soczewki, która daje lepsze nasycenie punktu przy mniejszej ilości lumenów. Zmniejsza tym samym zapotrzebowanie na energię.

Dbając o swoich klientów marka Ledlenser postawiła na pewne źródła zasilania. W większości latarek stosuje oszczędne i bardzo wydajne akumulatory. Znajdziemy je między innymi w zaawansowanych czołówkach do zadań ekstremalnych - H7R CORE, H15R CORE, H19R CORE. Z uwagi na wysokie parametry światła potrzebuje dedykowany, stabilny pakiet akumulatorowy, który zapewni Ci wiele godzin mocnego światła. Dobrą alternatywą dla modeli ładowalnych są tradycyjne latarki bateryjne. Zasilane na klasyczne, łatwo dostępne „paluszki”. Niestety nie pozostają one obojętne dla środowiska. Dlatego decydując się na zakup latarki bateryjnej jak Ledlenser MT6, pamiętaj o odpowiedniej segregacji zużytych sztuk. Ponadto w razie potrzeby liczny asortyment akcesoriów umożliwia dokupienie dodatkowego zasilania czy innych elementów latarek. Zarówno zapasowych, jak i tych podnoszących ich funkcjonalność i komfort użytkowania – uchwytów, filtrów, kabur, włączników żelowych.

Ledlenser GmbH & Co. KG to nie tylko jeden z największych producentów sprzętu oświetleniowego. To synonim najwyższej jakości i innowacji. Latarki Ledlenser stanowią niezbędny element ekwipunku podczas wszelkich aktywności zawodowych czy hobbystycznych.

Więcej
Pokazuje 1 - 70 z 243 elementów