Opinie o Nas

Lista produktów producenta: Victorinox (ilość produktów: 46)

Victorinox, światowy lider w produkcji scyzoryków wielofunkcyjnych.

Historia Victorinox sięga roku 1884, kiedy to Karl Elsener, otworzył w miejscowości Ibach w szwajcarskim kantonie Schwyz warsztat produkcji noży. Jego rewolucyjny pomysł stworzenia niewielkich noży wyposażonych w szereg praktycznych funkcji okazał się sukcesem. Tak narodziła się legenda szwajcarskich noży oficerskich. Na przestrzeni lat kultowe szwajcarskie scyzoryki ewoluowały wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów i rozwojem technologii. Dziś są dostępne na całym świecie w wielu różnych wariantach. Jakość, funkcjonalność, innowacyjność i doskonałe wzornictwo to najważniejsze priorytety firmy Victorinox.

Historia Victorinox to wiele więcej niż legenda szwajcarskich noży oficerskich i sportowych. Marka kryje w swojej przeszłości wiele fascynujących opowieści – o tym, jak jej produkty pomagały przetrwać, a nawet ratowały życie: na lądzie, w wodzie, w powietrzu, a ostatnio również w przestrzeni kosmicznej. Wartość scyzoryków Victorinox docenia każdy – od rzemieślników po mężów stanu. Te wszystkie doskonałe produkty powstają dzięki doświadczeniu i pasji naszych pracowników. Powstają, aby stać się prawdziwym towarzyszem na dobre i na złe.

Obecnie Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie produkty reprezentujące pięć kategorii: szwajcarskie scyzoryki, noże domowe i profesjonalne, zegarki, torby i akcesoria podróżne oraz perfumy.

Więcej
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów