Opinie o Nas

Latarki Ręczne (ilość produktów: 527)

W sklepie LATARKI.PL zgromadziliśmy latarki tylko najlepszych producentów. Oświetlenie niezawodne w każdych warunkach, trwałe, niezwykle żywotne oraz bardzo jasne. W naszej ofercie nie ma miejsca na produkty wadliwe i słabej jakości. Niezwykłą wagę przykładamy do tego by nie pokazywać na naszych stronach produktów niespełniających zadowalających...

W sklepie LATARKI.PL zgromadziliśmy latarki tylko najlepszych producentów. Oświetlenie niezawodne w każdych warunkach, trwałe, niezwykle żywotne oraz bardzo jasne. W naszej ofercie nie ma miejsca na produkty wadliwe i słabej jakości. Niezwykłą wagę przykładamy do tego by nie pokazywać na naszych stronach produktów niespełniających zadowalających nas norm. By Państwu ułatwić nawigację pokrótce przybliżymy najważniejsze cechy latarek poszczególnych producentów.


LED LENSER
– legendarna niemiecka marka. Latarki cechują się niezwykłą precyzją wykonania oraz chyba najlepszym na rynku systemem FOCUS. Dzięki niemu doskonale skupimy lub rozproszymy wiązkę światła do oświetlania dalszych lub bliższych odległości. 5 letnia gwarancja pozwala docenić dbałość i pieczołowitość wykonania tych produktów. Kultowe pozycje to latarki myśliwskie P7.2, M7.R, czołowe H7.2, H7R.2 czy H14R.2 oraz potężnej mocy X21R.2

FENIX -  ultrajasne latarki o niezwykle skupionej wiązce światła. Doceniane przez użytkowników na całym świecie. Nowum na rynku to latarki zarówno ze światłem skupionym jak i rozproszonym w jednym korpusie (modele TK51, TK76). Najpopularniejsze latarki marki Fenix to cenione przez myśliwych modele z serii TK ( TK35, TK22, TK15, TK60), bardzo mocne latarki czołowe, czy ultra jasne latarki TK75, RC40 o potężnej mocy do 4800 lumenów. Nie zapominajmy o doskonałych latarkach czołowych z serii HP I HL.

OLIGHT amerykańska marka, będąca na rynku od 2006 roku, szybko zdobyła sobie szerokie grono wielbicieli. Sporo modeli z tej stajni oświetlenia posiada diody z ciepłą barwą światła, które lepiej niż tradycyjne diody odwzorowują naturalne barwy światła i mocniej przebijają się przez mgły. Najpopularniejsze modele to M22 WARRIOR,  SR MINI, KOMPAKTOWA SERIA S BATON.

MAGLITE - legendarna amerykańska marka będąca głównym dostawcą oświetlenia dla amerykańskich służb mundurowych. Niezwykle trwale i odporne latarki służą latami nim odmówią posłuszeństwa. Starsze modele żarówkowe zastąpiły z czasem mocniejsze ledowe, jednak do tej pory modele żarówkowe znajdują swych nabywców z racji tradycyjnego jasnego pomarańczowego światła.

PETZL – francuska marka wyspecjalizowana w produkcji wyłącznie latarek czołowych. Z biegiem lat latarki stale udoskonalane z czasem przekształciły się w markę samą w sobie. Obecne modele posiadają inteligentny system Reactiv Light Technology, który sam dostraja moc światła do bliższych i dalszych odległości.

MACTRONIC – polska marka na rynku już ponad 25 lat.  Firma z Wrocławia od lat poprawia jakość swej bogatej gamy oświetlenia. Przez doskonałe latarki z serii MX, przez produkty dla służb mundurowych z serii TACTICAL, po ultrajasne podręczne reflektory i szeroką gamę oświetlenia rowerowego. Najbardziej znane latarki to MX532 Black Eye, latarka czołowa Nomad czy lampy rowerowe BPM170 SCREAM oraz NOISE 2.


Poza tym w naszej ofercie znajda Państwo latarki marek NITECORE, BLACK DIAMOND, SIGMA, CATEY, MOON, UNDERWATER KINETICS I STREAMLIGHT

Rozwiń więcej

Filtrowanie:

Zwiń filtry Rozwiń filtry
Cena: 0 zł - 2910 zł
Ilość lumenów: 0 - 25005

Pokaż/ukryj więcej filtrów

Długość (mm): 0 - 510
Waga (gramy): 0 - 2760
Pokazuje 1 - 70 z 527 elementów