Facebook 

O Nas

 

Sklep stacjonarny oraz obsługa sklepu internetowego jest do Państwa dyspozycji w godzinach:

 


Poniedziałek - Piątek         09:00 - 18:00

Sobota                                10:00 - 16:00

 

 

W sklepie stacjonarnym można dokonać odbioru osobistego towaru zamówionego za pośrednictwem strony internetowej.

Uprzejmie informujemy, że poza wyznaczonymi godzinami pracy telefony nie są odbierane, w związku z czym prosimy nagrać wiadomość dzwoniąc pod numer 717 242 109 - oddzwonimy.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:


INFOLINIA: 717 242 109
FAX: 717 242 129


Obsługa klienta, realizacja zamówień


kom: 519 309 792
email: sklep@outdoorpro.pl


Obsługa klienta, obsługa allegro


Wojciech Konon
kom: 519 309 792
email: w.konon@outdoorpro.pl


Reklamacje, zwroty


kom: 519 309 792
email: reklamacje@outdoorpro.pl


Wysyłka towarów, numery listów przewozowych


Wojciech Herdyna
email: w.herdyna@outdoorpro.pl
kom: 661 960 424


Logistyka, sprzedaż, zamówienia


Izabela Sokalska
email: i.sokalska@outdoorpro.pl
kom: 505 933 642


Copywritter, doradca klienta


Agnieszka Gruca
email : a.gruca@outdoorpro.pl


Marketing, sprawy administracyjne i techniczne, propozycje reklamy i współpracy handlowej, zamówienia hurtowe


Piotr Ptaszek
kom: 661 990 209
email: sklep@outdoorpro.pl

 


Dane firmy:



OutdoorPro Bartosz Mocek
ul. Stargardzka 4
54-156 Wrocław
NIP: 899-115-68-29
REGON:021693053


Konto bankowe:

Raiffeisen Bank 65 1750 1064 0000 0000 1373 9428

Zadzwoń do nas

OutdoorPro

Bartosz Mocek

 

ul. Stargardzka 4

54-156 Wrocław

Kontakt