LEDLENSER  – legendarna niemiecka marka. Latarki cechują się niezwykłą precyzją wykonania oraz chyba najlepszym na rynku systemem FOCUS. Dzięki niemu doskonale skupimy lub rozproszymy wiązkę światła do oświetlania dalszych lub bliższych odległości. 5 letnia gwarancja pozwala docenić dbałość i pieczołowitość wykonania tych produktów. Kultowe pozycje to latarki myśliwskie P7, MT10, MT14, taktyczne T7.2, T14, czołowe H7.2, H7R.2, H8R czy H14R.2 oraz dwie o potężnej mocy X21R.2, MT18


FENIX -  ultrajasne latarki o niezwykle skupionej wiązce światła. Doceniane przez użytkowników na całym świecie. Nowum w ofercie marki to latarki zarówno ze światłem skupionym jak i rozproszonym- dzięki systemowi FOCUS (FD30, FD41)  Najpopularniejsze latarki marki Fenix to cenione przez myśliwych modele z serii TK ( TK35, TK32, TK15, TK75), bardzo mocne latarki EDC (E20, E25, E35), czy ultra jasna RC40 o potężnej mocy 6000 lumenów. Nie zapominajmy o doskonałych latarkach czołowych z serii HP I HL.


OLIGHT – amerykańska marka, będąca na rynku od 2006 roku, szybko zdobyła sobie szerokie grono wielbicieli. Sporo modeli z tej stajni oświetlenia posiada diody z ciepłą barwą światła, które lepiej niż tradycyjne diody odwzorowują naturalne barwy światła i mocniej przebijają się przez mgły. Najpopularniejsze modele to te z maksymalnie skupioną wiązką światła - M3XS-UT, M2XS-UT, M23, M20SX, podręczne szperacze SR52, X7R,  SR MINI, oraz niezwykle kompaktowa SERIA S BATON.


MAGLITE - legendarna amerykańska marka będąca głównym dostawcą oświetlenia dla amerykańskich służb mundurowych. Niezwykle trwale i odporne latarki służą latami nim odmówią posłuszeństwa. Starsze modele żarówkowe zastąpiły z czasem mocniejsze ledowe, jednak do tej pory modele żarówkowe znajdują swych nabywców z racji tradycyjnego jasnego pomarańczowego światła.


PETZL – francuska marka wyspecjalizowana w produkcji wyłącznie latarek czołowych. Z biegiem lat latarki stale udoskonalane z czasem przekształciły się w markę samą w sobie. Obecne modele posiadają HYBRID SYSTEM, który umożliwia prace zarówno na bateriach jak i akumulatorze. Dopełnieniem całości jest system REACTIV LIGHT,  który sam dostraja moc światła do bliższych i dalszych odległości.MACTRONIC – polska marka na rynku już ponad 25 lat.  Firma z Wrocławia od lat poprawia jakość swej bogatej gamy oświetlenia. Przez doskonałe latarki z serii MX, przez produkty dla służb mundurowych z serii TACTICAL, po ultrajasne podręczne reflektory i szeroką gamę oświetlenia rowerowego. Najbardziej znane latarki to MX532 Black Eye, latarka czołowa Nomad czy lampy rowerowe BPM170 SCREAM oraz NOISE XTR.


BLACK DIAMOND - amerykańska marka wyspecjalizowania w produkcji sprzętu do wspinania, jazdy na nartach, trekkingu nie zapomniała również o rozwijaniu segmentu oświetlenia, w którym jest niezwykle mocna. Latarki czołowe SPOT, STORM czy REVOLT to ikony wśród latarek czołowych.  marka wiedzie prym również śród oświetlenia campingowego. Niezawodne modele APOLLO, ORBIT CZY MOJI usatysfakcjonowany każdego amatora outdooru.NITECORE - chińska marka, która w krótkim czasie weszła do czołówki oświetlenia osobistego. Dzięki szerokiej ofercie, bardzo  często aktualizowanej o nowości, dopracowanym detalom i zaawansowanej elektronice sterującej latarkami może konkurować z większymi markami. Flagowe modele to seria SRT, seria Tiny Monster czy niewielkie breloki ledowe


Poza tym w naszej ofercie znajda Państwo latarki marek ,SIGMA, CATEY, MOON, UNDERWATER KINETICS I STREAMLIGHT